Komisije

Komisija za Statut i propise

  • Sadiković Elmir
  • Duran Bandić
  • Alađuz Vahid
  • Šehić Ramo
  • Džankić Ajla

Komisija za budžet, finansije i ekonomska pitanja

  • Fišo Muharem
  • Duvnjak Junuz
  • Fatić Hamdija
  • Murtić Vernes
  • Keško Suad

Komisija za predstavke, prijedloge i pritužbe

  • Čović Sedik
  • Mrkonja Elvira
  • Bužo Muamer
  • Dupovac Edib
  • Murtić Hikmet

Komisija za društvene djelatnosti i saradnju sa vjerskim zajednicama

  • Tabak Šaćir
  • Isufi Arben
  • Fazlić Meliha
  • Horman Adnan
  • Merđanović Ahmed

Komisija za ljudska prava i ravnopravnost spolova

  • Bajrić Amra
  • Čekrlija Vernesa
  • Topalović Anisa
  • Sajnica Inel
  • Musić Elvedina

Komisija za izbor i  imenovanja 

  • Muhamed Čović
  • Nihad Šehić
  • Fahrudin Brkić
  • Zlatan Šehić
  • Dževad Handžo
  • Ejub Hujić
  • Vedad Gačanović

Komisija za prostorno planiranje, uređenje i ekologiju

  • Kadić Mirza
  • Ejubović Alma
  • Fišo Sanela
  • Subašić Muhamed
  • Masleša Suad

Komisija za nadzor zakonitosti rada

  • Fišo Aziz
  • Merdžanović Senada
  • Čović Eldar
  • Sušić Amra
  • Topalović Hasan

Komisija za praćenje položaja boraca, RVI i porodica šehida i poginulih boraca

  • Korjenić Esman
  • Lihovac Hasan
  • Katkić Adem
  • Selimović Adil
  • Tufo Đemil

 Komisija za obilježavanje značajnih događaja i ličnosti

  • Tufo Ekrem
  • Ejubović Esad
  • Horman Ismić Belma
  • Dželko Zifet – Piđ
  • Nukica Fikret

Komisija za poslove mjesnih zajednica

  • Bajraktarević Ešref
  • Dulić Meliha
  • Korjenić Edin
  • Horman Emir
  • Fazlić Mustafa

Administrativna komisija

  • Tiro Edin
  • Hasanović Melisa
  • Krčalo Amel
  • Masleša Almir
  • Maksumić Mevzeta

Komisija za odlikovanja i općinska priznanja

  • Fišo Rasim
  • Hujić Ejub
  • Musić Dževad
  • Čekrlija Atif
  • Čičko Amila

Komisija za međuopćinsku saradnju

  • Proha Adnan
  • Čomor Edin
  • Isić Medina
  • Šehić Nasiha
  • Dupovac Mirsad

 Komisija za sport i mlade

  • Mehmedić Merima
  • Beganović Vernes
  • Ramić Aldin
  • Šahić Armin
  • Dervišević Emir

Komisija za nadziranje primjene Kodeksa ponašanja izabranih predstavnika – vijećnika Općinskog vijeća Hadžići

  • Čičko Sedik
  • Ujkašević Dina
  • Čomor Adnan
  • Mulagić Sanela
  • Kurtanović Enita

Drugostepeni organ za žalbe

  • Boloban Rijad
  • Kaleta Anes
  • Čardaković Minela
  • Maslo Halid
  • Hujić Dženan

Komisija za dodjelu građevinskog zemljišta

  • Japalak Mirsad
  • Mujanović Admir
  • Subašić Hazret
  • Kazić Nihad
  • Isić Eldin

Savjet zdravstvene zaštite

  • Dupovac Mirsad
  • Đelilović Tarik
  • Meliha Topalović
  • Murtić Amina
  • Burić Rusmir
  • Kazić Arnesa
  • Kustura Muamer
  • Fazlić Meliha
  • Radosavljević Stanislav
  • Koro Izet
  • Merdžanović Elma
  • Đuderija Murat
  • Huseinbegović Zinka
  • Đuderija Murat